ליקויי בנייה לאחר שיפוץ


איתן ודינה מראשל"צ צילמו ושלחו את הסרטון הזה ואת הסרטון של ליקויי בנייה בחדר הילדים. הם שלחו את הסרטונים אלי, בליווי ההסבר:
הם מתגוררים בבית קרקע ישן, דו משפחתי במזרח ראשל"צ אשר עבר תכנון ושיפוץ פנים מסיבי לרבות חלוקה מחדש של פנים המבנה והעתקת חדרים ואזורים בבית.
לטענתם, מעט אחרי השיפוץ, התחילו סדקים באזור החיבורים של הקירות החדשים עם הישנים. הקבלן טען, שהיות ומדובר בבית שנבנה לפני למעלה מ-50 שנה וללא יסודות- ישנה שקיעה של הקרקע והיא זו אשר גורמת לסדיקה. בפועל, האבחנה המיידית שלנו (ולמרות שמדובר בסרטון מצולם) היא שמדובר בעבודה לקויה מצד הקבלן וביצוע לקוי של מילוי נדרש בתפר בין הקיר הישן לקיר החדש שנבנה.בחדר הילדים בביתם של איתן ודינה ניכרים הסדקים הגדולים ובדיוק במקום בו "סגרו" ויטרינות של מרפסת פתוחה עם קיר לבנים, כמו גם לאורך החיבור בתפר בין קיר ישן לחדש.
אין ספק, שבמידה ואיתן ודינה יעמדו על זכותם מול הקבלן ויספקו לו דו"ח בדק בית מסודר המפרט את הליקויים על פי חוות דעתנו, הם יוכלו לפנות, עם אסמכתה קבילה לצרכי משפט ולדרוש מהקבלן את תיקון הליקויים. לטענתם, מדובר בעבודה שבוצעה ממש לפני שנה וכדאי כמובן להקדים ולפעול בעניין זה.

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • דיצה וגבי שמול, חיפה
    קראנו לכם, כי הרעש לא אפשר לנו לישון בלילה אפילו שעלו וירדו במדרגות. ולזאת, למרות טענותיו של הקבלן כי הבניה עומדת בתקנים והאקוסטיקה טובה ומקובלת בהתאם לאמות מידה מודרניות. דוח בדק הבית שסיפקתם אפשר לנו לקבל גם את התיקון, שלא היה מתקבל אחרת, וגם פיצוי כספית. תודה צ'ק האוס!