רטיבויות בדירת גג – פואבלו אספניול


פואבלו אספניול הינה שכונה במערב ראשון לציון (ממש ליד הים) אשר נבנתה לפני יותר מ-20 שנה. אינסטלציה ישנה אשר נבנתה תוך שימוש בחומרים מחלידים לרבות העובדה שמדובר בשכונה הקרובה מאוד לים, משפיעים על צנרת הבניין. כך, ניתן לראות בסרטון זה אשר נשלח אלינו על ידי עמנואל, רטיביות רבות במקומות שונים בדירה. חלקם בסביבות צנרת קיימת וחלקם בשל דליפה (גם אם מזערית) בצנרת היקפית בקירות המבנה.

במקרה זה, אין מנוס להערכתנו מאשר להחליף את הצנרת לצנרת פלסטיק ולעשות זאת בהקדם האפשרי על מנת למנוע נזק גבוה למבנה וסיכון בטחוני ליושביו. מלבד סכנת קריסה של אזור במבנה הסובל מרטיבות במשך זמן רב ניתן לראות כי ישנו עובש רב אשר התפתח בחלק מהנקודות. מפגע מסוכן בפני עצמו לכל יושבי הבית.
במקרה זה הגענו עם ציוד מיוחד לבדיקת רטיבות והערכנו את היקף העבודה הדרושה לרבות המלצות לביצוע נכון (וזהיר לאור המפגע הקיים) אשר ייטב עם תושבי הבית.

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • יוסף דוידי – נציג הדיירים שכ' עיר הימים, נתניה פנינו אל צ'ק האוס לאחר המלצה של מכר ובעקבות אסון המרפסות בחדרה. ידענו שהדירה שרכשנו נרכשה מאותו קבלן והחלטנו שלא לקחת סיכון מיותר. היות ואנו קבוצת רכישה שהתארגנה מראש, שמחנו לקבל הנחה יפה במחיר בדק הבית לבדיקת כלל הדירות בפרויקט. בצעתם את עבודתכם נאמנה וכולנו בטוחים שסייעת לנו להמנע מהתקופה הלא נעימה שעוברת על לא מעט רוכשי דירות מקבלן, במהלך איתור ליקויים - רטיבות וליקויי בטיחות אחרים, במסגרת השנה ראשונה. המון תודה