ביצוע בדק בית בנכסים להשכרה

שלט נכס להשכרה - תמונת אילוסטרציהבדיקת בדק בית היא אחת הבדיקות החשובות ביותר כאשר אדם מעוניין להשקיע בנכס שישמש להשכרה. בין אם מדובר במשרדים להשכרה בתל אביב, ובין אם מדובר בדירות להשכרה בירושלים, בדיקה זו תספק לאדם המעוניין להשקיע בנכס להשכרה תמונת מצב על מצבו של הנכס טרם הוא רוכש אותו ובהתאם לכך, הוא יוכל להחליט באם משתלם לו לרכוש
את הנכס או לאו.

חשיבות בדיקת בדק בית

החשיבות של בדיקת בדק בית גדולה שכן היא יכולה לחסוך למשקיע המעוניין לקנות נכס להשכרה הוצאות כספיות רבות. בדק בית הוא הצעד הראשון אותו צריך לבצע כל אדם המעוניין לקנות נכס להשכרה.
חברת בדק בית תבדוק את הנכס אותו הלקוח מעוניין לקנות מ- א' עד ת' ותמסור לו דו"ח מפורט של הליקויים הקיימים בנכס, כך שהוא יוכל להחליט באם המחיר אותו דרוש בעל הנכס תואם את מצבו והאם הוא אכן מעוניין לרכוש אותו.
בעידן בו אחוזי הביקוש לרכישת נכסים להשכרה עולה, חשוב להזמין חברת בדק בית מקצועית אשר תספק לאדם המעוניין לשכור או לקנות את הבית דו"ח מסודר ומקצועי אודות מצבו של הנכס.

הבדיקות והחברה המבצעת אותן

בדיקות של ליקויים שונים בנכס המיועד להשכרה, ראוי, כאמור, שיתבצעו רק על ידי חברה הנדסית המומחית בתחום זה. הבדיקה תתבצע על ידי אנשי מקצוע, (כמו למשל מהנדסי בניין ושמאים), בעלי ניסיון והכשרה לבדיקות בנכסים להשכרה. לחברת צ'ק האוס יש את הידע והמומחיות לעשות כן.
  • בדיקת מבנה- אנשי המקצוע של החברה יבצעו בדיקה באשר לחומרי הבנייה מהם נבנה הבית ויקבעו האם מדובר בחומרים איכותיים. האם בניית הבית נעשתה בהתאם לתקנים, האם הבניה (הריצוף, הקירות, היסודות ואלמנטים נוספים בטיחותיים)
  • רטיבות ונזילות- אנשי המקצוע ישתמשו בציוד משוכלל על מנת לאתר רטיבות ונזילות בבית
  • אקוסטיקה- החברה תבצע בדיקת אקוסטיקה ותרשום בדו"ח המסכם מהי עוצמת הרעש הפנימית והחיצונית בבית
  • קרינה וגז ראדון- ניתן לבקש מהחברה לבצע בדיקת קרינה כוללת בבית, דבר הנעשה על ידי מומחה ומכשור מיוחד. בנוסף, חשוב לוודא כי החברה מבצעת בדיקה של גז ראדון
  • בדיקת מערכות שונות- תיבדק מערכת האינסטלציה, מערכת החשמל והחיווי בבית, מיזוג האוויר, מערכת הניקוז, מערכות מיועדות לגילוי אש ועוד. בנוסף, הבדיקה תכלול שקיעת מרצפות, סדקים בתקרה ובקירות, מראה ומצב החיפוי החיצוני של הנכס לרבות קילופים וספיגה של נוזלים בקירות הבית

בדיקות בנכסים המיועדים להשכרה

בשנים האחרונות חל גידול בכמות הפונים לחברות בדק בית המבצעות בדיקה של בתים המיועדים להשכרה. הפנייה יכולה להיות על ידי בעל הנכס אשר מעוניין להוכיח נזקים שהשוכר ביצע בדירה או על ידי השוכר על מנת להוכיח נזקים וליקויים קיימים טרם חתימתו על חוזה ההשכרה.
בסיום הבדיקות, החברה תספק דו"ח מפורט ומקיף אודות כל הליקויים שנמצאו בדירה, דבר אשר יכול לשמש את הלקוח כאסמכתא משפטית לכל דבר.
פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר עוד היום!
למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • יוסף דוידי – נציג הדיירים שכ' עיר הימים, נתניה פנינו אל צ'ק האוס לאחר המלצה של מכר ובעקבות אסון המרפסות בחדרה. ידענו שהדירה שרכשנו נרכשה מאותו קבלן והחלטנו שלא לקחת סיכון מיותר. היות ואנו קבוצת רכישה שהתארגנה מראש, שמחנו לקבל הנחה יפה במחיר בדק הבית לבדיקת כלל הדירות בפרויקט. בצעתם את עבודתכם נאמנה וכולנו בטוחים שסייעת לנו להמנע מהתקופה הלא נעימה שעוברת על לא מעט רוכשי דירות מקבלן, במהלך איתור ליקויים - רטיבות וליקויי בטיחות אחרים, במסגרת השנה ראשונה. המון תודה