ליקויי צביעה – אילו סימנים ראשוניים לחפש?

כיצד נגלה שהצבע שהונח על הקיר לא לפי התקן המקובל או בצורה לא נכונה?
אילו סימנים כדאי לחפש בנדון?
לרוב, קילופי צבע או צביעה לא נכונים ייראו סימני קילוף/התקלפות ראשונים בפינות או בקצוות השטח.
הקילוף יכול להיראות בדמוי של פס שהחל להתבקע לאורך או לרוחב השטח.

הצבע יכול להתחיל להתקלף גם בצורה אחרת. למשל, ניתן להבחין בכתמים קטנים בעלי צורה עגולה אשר מתחילים להתפשט על פני השטח ובשלב מסוים הם "מתפוצצים" ונוצרים סדקים. משם ההתדרדרות היא דיי מהירה לנזקים נוספים כגון חדירת לחות בחריצי הסדקים עד להיווצרות עובש על המשטח. מיותר לציין את הנזק שיכול להיגרם לקיר בחדר הילדים שלכם הנושמים את העובש אשר מוגדר כסכנה לבריאות של ממש.

נזקים נוספים אשר יכולים להיגרם כתוצאה מליקויי צביעה ופיצוצי צבע על משטחים או קירות הוא היפרדות החומרים בינם לבין עצמם ומיותר לציין שזוהי סכנה בטיחותית כשלעצמה. משקופי דלתות מתנדנדים שעלולים ליפול, גגות מעץ אשר הבסיס שלהם נרקב כתוצאה מחדירות לחות ממושכת ועוד רבים אחרים.
אל תתנו לנזקים להפוך לליקויים אשר יכולים לגרום לכם נזק ממשי ואף לסכן את חייכם.
הזמינו איש מקצוע מנוסה בתחום בדק בית אשר יעזור לכם לאבחן את הבעיה, להכין דוח ליקויים לקבלת פיצוי/תיקון שמגיע לכם מהקבלן.

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • יוסף דוידי – נציג הדיירים שכ' עיר הימים, נתניה פנינו אל צ'ק האוס לאחר המלצה של מכר ובעקבות אסון המרפסות בחדרה. ידענו שהדירה שרכשנו נרכשה מאותו קבלן והחלטנו שלא לקחת סיכון מיותר. היות ואנו קבוצת רכישה שהתארגנה מראש, שמחנו לקבל הנחה יפה במחיר בדק הבית לבדיקת כלל הדירות בפרויקט. בצעתם את עבודתכם נאמנה וכולנו בטוחים שסייעת לנו להמנע מהתקופה הלא נעימה שעוברת על לא מעט רוכשי דירות מקבלן, במהלך איתור ליקויים - רטיבות וליקויי בטיחות אחרים, במסגרת השנה ראשונה. המון תודה