שבע דרכים לצמצם סיכונים אם אתם רוכשים או בונים בית חדש

  1. תמונה של שלט המצביע על סכנה לזרם חשמלי - אילוסטרציה   הכירו את הקבלן שלכם. בדקו אלו בתים הוא בנה, עדיף לבדוק בתים שנבנו לפני 3-5 שנים. למרבית בעיות הבניה לוקח זמן להתפתח.
  2.  שכרו מהנדס פיקוח מבנים אשר יפקח על הבניה עבורך, החל מסקירה של מסמכי הבניה ,תוכניות ומפרט טכני. עבור סקירה כזו  ושלושה עד ארבעה ביקורים באתר במהלך הבניה, השכר יהיה בדר"כ בין 1000$ ל- 2000$, זוהי השקעה צנועה על מנת לצמצם סיכונים לבעיות עם הבית החדש שלכם.
  3.  אם הבית כבר נבנה והוא עומד לפני מסירה, שיכרו מהנדס פיקוח מבנים או חברת בדק בית שיבדקו בצורה מעמיקה את הבית ושיעבוד איתכם לגיבוש רשימה סופית של דברים שצריך לסיים או לתקן ע"י הקבלן. אל תתנו את התשלום הסופי על הבית לפני שדברים אלו יושלמו לשביעות רצונכם. בארץ נהוג לבצע פרוטוקול ראשוני לפני מסירת הבית.
  4.  צלמו הרבה תמונות במהלך הבניה, אלו יכולים להיות יקרי ערך מאוחר יותר.
  5.  וודאו שהינכם מבינים את ההיקף ואת המגבלות של הערבויות של הקבלן וכן כל ערבות אשר נדרשת עפ"י חוק במדינה. וודאו ליידע את הקבלן על כל בעיה שיש לכם לפני פקיעת תוקפן של הערבויות.
  6.  עבדו עם קבלן אשר משתתף בתוכנית של בדיקת איכות צד ג'  .
  7.  על מנת למצוא מהנדס פיקוח מבנים באזורכם צרו קשר עם משרדנו.

רכישת בית חדש יכול להיות מאד מרגש. אך אין להניח שכל בית חדש בנוי היטב ובאיכות טובה, לא משנה כמה שילמתם עבורו. על מנת להפוך לבעלי בית מאושרים עליכם להיות שקולים, רוכשי בית זהירים מזמינים שירותי בדק בית לצורך בחינת ליקויים בבניה

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • נאוה ע. רחובות
    לפני כחודש הגעתם לדירה הממוקמת בעיר רחובות שאני ובעלי רצינו לקבל מהקבלן. אני ובעלי מעריכים את עבודתו המקצועית של המהנדס הבניין שהגיע לבצע את הבדיקה ובזכות הייעוץ המקצועי וחוות דעתו המיומנת, דרשנו לתקן את הליקויים שהמהנדס איתר במהלך הבדיקה. גם בבדיקה החוזרת שדרשנו, מהנדס חברתכם הגיע לבדיקה חוזרת לוודא שהתיקונים אכן בוצעו. היום, אנו מאושרים לגור בבית ללא ליקויים! תודה מקרב לב!