תהליך בדק בית

תמונת אילוסטרציה של וי על צ'ק בוקס
אנחנו מבינים את הצורך שלכם בשקיפות, לדעת יותר על התהליך לפני ההתקשרות איתנו, שאחרי הכל- אף אחד לא מעוניין לקנות חתול בשק.
לפיכך, אנחנו שמחים להעניק לכם תרשים מלא של תהליך בדק הבית.

הניסיון הרב שצברו עם אלפי הלקוחות אשר נהנו משירותינו עד כה, מאפשר לנו לבנות עבורכם תסריט מלא של תהליך הליווי. גם על מנת שתדעו שאתם מתקדמים לקראת התוצאה הרצויה וכמובן- על מנת למנוע כל חשש אפשרי. כאשר אתם נותנים לחברת צ'ק האוס לעשות עבורכם בדק בית מקצועי, היו בטוחים שתוכלו לישון בשקט!

שלבי התהליך:

1. התקשרו אלינו במספר החינם 1800-103-333 לקבלת יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות. בהתקשרות זאת נבין ונייעץ על הצורך בבדק בית על סוגיו, נבדוק, אתכם כמה דחוף לכם לבצע את הבדיקה ונתאם את המפגש לתאריך אשר יתאים לכם.
כל זאת, (בדיקת הצורך הספציפי, הדחיפות ותיאום הציפיות) תוך כדי כך שאנו מוודאים, שבידינו המידע המתאים והמלא לתחילת התהליך.
2. ביצוע הבדיקה ההנדסית – מהנדס מבנים בעל כפל הסמכה של שמאי מקרקעין יגיע לאתר הבדיקה ויערוך בדיקה מקיפה. בזמן הבדיקה נקבע ונתעד עדויות מהשטח על פי צורך- ממצאי בדיקות ספציפיות אשר יערכו עם ציוד מתאים, תצלומי ליקויים ועוד.
3. הכנת דוח בדק בית מקיף, לאחר תהליך עיבוד נוסף – איסוף החומר והעברתו לעיבוד המידע והכנתו במשרד. בשלב זה נערכת הפרשנות המקצועית והמשפטית על פי הממצאים. כאן אנו נצרף להכנת הדוח חיזוקים בדמות ציטוטים רלוונטיים מהחוק, ציון תקדימים בעניין זה או בעניינים דומים וכמובן – פירוט מלא ומובן של הממצאים עצמם – ליקויי הבניה והערכת הפיצוי להם אתם זכאים עבורם. דוח בדק בית בעריכת המומחים בצ'ק האוס כביל בבתי משפט הן לצורך תחשיב הערכות ירידת הערך, תיקונים נדרשים ופיצויים.
ראו דוחות בדק בית לדוגמה

מכאן ואילך התהליך נחלק לשניים

במקרה שהקבלן מסכים עם ממצאי דוח בדק בית

הקבלן מתקן את ליקויי הבניה המפורטים בדוח או מפצה על שווי ירידת הערך כפי שנקבע בהם (במידה ואינו מעוניין לתקן \ יכול לתקן)
בשלב זה, במידה והקבלן מעוניין בכך, לרשותו ערוץ ישיר להתקשרות איתנו לפי צורך.

אופציה – בדיקה חוזרת (לאחר תיקון הליקויים)
במהלך בדיקה זאת נבדוק את התיקונים אשר בוצעו לליקויי הבנייה עליהם דיווחנו בדוח ונכין דוח חדש במידה וישנן תיקונים אשר לא בוצעו כהלכה.

במידה שהקבלן אינו מסכים (במיעוט מהמקרים)

אנו מכינים מכתב התראה אשר נשלח לקבלן ובמקביל מפגישים אתכם עם עורך דין מיומן ומנוסה בתחום ממצאי בדיקות הנדסיות (אנו עובדים רק עם עורכי הדין המנוסים ביותר בתחום). פגישת הייעוץ עם העו"ד ללא כל תשלום או התחייבות מצידכם. במידה ונדרשת התקשרות ארוכת טווח חשוב לציין כי ישנם עו"ד אשר פועלים על בסיס עמלה מהפיצוי (ללא תשלום ראשוני)

 מגישים תביעה בערכאות משפטיות מתאימות

קיום הדיון בבית המשפט, במופע אחד או יותר: ייצוג מומחה מטעמנו לפי צורך בדיונים השונים.

קבלת פסק הדין – קביעת בית המשפט באשר לסכום הפיצוי אותו ישלם הקבלן לניזוק בפועל.

נשמח לסייע לכם בכל שאלה אודות התהליך, התקשרו עכשיו!
צוות צ'ק האוס. 1-800-103-333

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • שולה ואהרון צ. גבעת שמואל
    קבלנו ממך חוות דעת ומסרנו לקבלן אשר מיד ביצע תיקונים על ידי אנשי מקצוע מטעמו על מנת לתקן את הליקויים שציינת בדו''ח... חשוב לנו לציין את השירות החם, האדיב וכמובן המקצועי שלך. טוב לדעת שיש במדינתנו הקטנה עדיין אנשי מקצוע המעניקים שירות באיכות גבוהה...