בדיקת בית יד שניה- בדק בית לדירה יד 2

זהירות : אי ביצוע בדק בית עבור דירה יד שניה עלול לעלות לך ביוקר !

תמונת אילוסטרציה של דגם בית על יד מושטתישנם מיקרים רבים בהם קונים פוטנציאלים חושבים שבעת קניית בית או נכס חדש או קיים לא צריכות להיות בעיות עם המבנה.
מניסיוננו , חיסכון בעלויות של בדק בית מיד שניה עלול לעלות הרבה יותר ממחיר הבדיקה כשלעצמה. לממצאים בבדיקה ההנדסית / שמאית יכולים להיות גורם מכריע על עסקת הנדל"ן .

בזמן רכישת נכס (מבנה חדש או קיים) , חייבים לבצע בדיקת בית באמצעות פנייה אל חברת בדק בית , בדיוק כפי שבודקים רכב לפני קניה . לעיתים מתווכים "ימליצו" על מהנדסים מטעמם עבורכם , יש להעדיף ליצור קשר עם חברות בעלות שם וניסיון ולבחור את אנשי המקצוע הטובים בתחומם .

לאחר בדק הבית, למזמין העבודה תהיה תמונה מלאה ומקיפה על מצב הנכס עם דגשים לגבי האזורים והליקויים הבעייתיים או על אזורים שאינם בנויים על פי תקן . ברוב המקרים עדיף לבצע בדק בית לדירה מיד שניה או לבית חדש מקבלן לפני סגירת החוזה , זאת ממספר סיבות :

1. ממצאי הבדיקה ההנדסית / שמאית עלולים להצביע על תיקונים אשר יש להשלים עוד בטרם הכניסה לבית .
2. ממצאי הבדיקה נותנים אומדן לגבי גובה השיפוץ הנדרש תוך שימת דגשים לגבי הליקויים העיקרים .
3. הבדיקה יכולה לשמש לצורך תמחור עם בעל הנכס.
4. הבדיקה משמשת כתיעוד ופירוט של מצב הקיים.

במידה ואין באפשרות מזמין הבדיקה לקבוע עם מהנדס אשר יכול להגיע לבית עוד בטרם ביצוע העסקה , יש לוודא שבחוזה יופיע סעיף המאפשר ביצוע של בדיקה כזו . במקביל , ניתן לעבוד עם מוכר הנכס או להתמקח לגבי אחריות התיקונים וביצועם , או מצד שני להתמקח מההתחלה לגבי מחיר הנכס , זאת בהתבסס על הממצאים אשר התגלו בבדיקה .

מהנדסי חברת צק האוס , לא ימהרו לסיים את בדיקת הנכס אלא יבצעו בדיקה מקיפה באמצעות מכשור מתקדם . אף על פי שאין צורך לקונים הפוטנציאלים להיות נוכחים בזמן בדיקת הנכס , מומלץ להיות נוכחים בסוף הביקור בנכס , זאת לצורך שיחה עם המהנדס לגבי עיקרי הממצאים אשר נתגלו ולענות על שאלות הקונה . בסיום הבדיקה ישלח הדו"ח באופן כתוב ומפורט עם צורת התיקון ואומדן עלויות ביצוע התיקונים .
הדו"ח יפרט את הממצאים אשר נתגלו במהלך הבדיקה כגון , סדקים , צנרת אינסטלציה , רטיבות , נגרות , אלומיניום ,מסגרות , גג וכו'.
חוות הדעת ברורה ומפורטת , בדו"ח יודגשו האזורים הבעייתיים , לאחר עיון בחוות הדעת לקונה יהיו כלים להעריך אם מקבלים תמורה עבור התשלום .

בחברת "צ'ק האוס" , הבודקים, הם שמאי מקרקעין מוסמכים ולמודי ניסיון. על כן, ניתן בנוסף לבדיקת הנכס מבחינת ליקויים , להעריך את שוויו ולקבל תמונה מלאה הן לגבי מצב הבית מבחינה הנדסית והן מבחינה שמאית . זהו יתרון משמעותי שלא תמצאו במרבית החברות האחרות.

בנוסף לשרותי בדק בית יד שניה, מספקת חברת צ'ק האוס, שרותים נוספים לרוכשי דירות יד שניה : בדיקות קרינה מקווי מתח גבוה , בדיקות קרינה סוללרית בדיקות גז ראדון , בדיקות אקוסטיות (רעש) .

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • משה ונעמה כץ, מודיעין
    אחרי כל היסורים שעברתי עם הקבלן, לא האמנתי שאקבל פיצוי ועוד בלי משפט אבל הדוח של צ'ק האוס עשה את העבודה והקבלן הגיע כמו גדול לתקן את נזקי הרטיבות