בדיקת דירה לפני קנייה

תמונת אילוסטרציה - בתים למכירהבדק בית הוא אחד המהלכים החשובים שיש לעשות בביצוע עסקאות נדל"ן. אבל רבים טועים ופשוט לא עושים זאת בזמן הנכון. חשוב ביותר לבצע בדיקת דירה לפני קניה- כדי שאתם, הרוכשים, לא תצטרכו להתמודד עם הנזקים לבדכם.

בדק בית מאתר את כל הליקויים הקיימים

מדוע כדאי לכם לשכור חברת בדק בית לפני שאתם רוכשים דירה? משום שהבדיקה שתעשו תאתר כל ליקוי שיש בדירה, מה שתתקשו לאתר לבד. בדומה לבדיקה במוסך לפני רכישת רכב, גם בדיקת דירה תגלה לכם מה מצבה האמיתי ובעצם תיתן לכם מושג על מה בדיוק אתם משלמים.

…ולכן, בדיקת דירה לפני קניה היא דבר משמעותי מאוד

אם שוב נשווה את העניין לרכישת רכב, נבין עד כמה זה קריטי וחיוני. הרי לא תערכו לרכב שלכם בדיקה מקיפה לאחר שקניתם אותו, נכון? אחרת תאלצו לשאת בעצמכם בהוצאות התיקונים. בקניית דירה, הכל מקבל משנה תוקף: נכס נדל"ן הוא עניין יקר מאוד וכך גם כל תיקון שמתבצע בו. בדיקה מקיפה היא דבר הכרחי לפני עסקה כזו.

רק חישבו על הסיטואציה הבאה: ראיתם דירה חדשה והחלטתם לקנות אותה. מסיבה כזו או אחרת, החלטתם לוותר על חברת בדק בית שתבצע עבורכם בדיקה מקיפה. לאחר שבועיים גיליתם ליקויי בניה אדירים, אבל עכשיו- תצטרכו לתקן אותם לבדכם. לא חבל?

מה כולל בדק בית שהופך אותו לחשוב כל כך?

בדיקת דירה לפני קניה כוללת דברים חשובים רבים. אלו חלק מהם:

  • איתור ליקויי בניה
  • בדיקות הנדסיות
  • בדיקות אקוסטיות
  • בדיקת רטיבות
  • בדיקת קרינה
  • בדיקות סביבתיות
  • שמאות מקרקעין על ידי שמאי מקרקעין מוסמך

את כל אלו אתם רוצים להשאיר ליד המקרה? ממש לא כדאי. שכרו את שירותיה של חברת בדק בית ותהיו רגועים.

בדיקה לפני הקניה מבטיחה לכם גם כיסוי משפטי

לתזמון של בדק בית או שמאות מקרקעין יש חשיבות גדולה מאוד גם מההיבט המשפטי: אם גיליתם ליקויי בניה שונים אך הבעלים הקודמים לא מכיר בהם ומסיר אחריות, לא יהיה לכם למי לפנות. אף אחד לא יכול להוכיח – בטח שלא בקלות – כי הדייר הקודים אחראי למפגעים הללו. שוב תיאלצו לעשות הכל לבד.

אם תזמינו את שירותיה של חברת בדק בית, תהיו מכוסים. המסמך המפורט שיגישו לכם אנשי החברה ובו כל הליקויים והבעיות יכול לשמש אתכם כראייה וכקביעה מהימנה בבית המשפט. הבעלים מתחמק ולא מוכן להכיר במפגע? יש לכם הוכחה, שחור על גבי לבן.

שמאות מקרקעין ובדק בית יחד: המתכון המוצלח ביותר לקראת קניה

לא רק בדיקת בית חשובה לפני הרכישה, גם שמאות מקרקעין. שמאי מקרקעין יוכל להגיד לכם האם המחיר אותו דורש בעלי הדירה הוא מציאותי או מוגזם וכך לא רק שתדעו באיזה מצב הדירה, אלא גם תדעו מה המחיר האמיתי שלה. בדיקת דירה לפני קניה, יחד עם שמאות מקצועית- זה מה שאתם צריכים.

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • משה ונעמה כץ, מודיעין
    אחרי כל היסורים שעברתי עם הקבלן, לא האמנתי שאקבל פיצוי ועוד בלי משפט אבל הדוח של צ'ק האוס עשה את העבודה והקבלן הגיע כמו גדול לתקן את נזקי הרטיבות