ליקויי בניה בוידאוכאן אנחנו רואים מצב של חיפוי אבן חיצוני מחורר, מעבר לעניין האסתטי, זה גורם לחדירת רטיבות בתוך הדירה… (בתוך הדירה) – רואים את כל הרטיבות שחודרת לדירה בעקבות החיפוי המחורר.


ליקוי חמור בדמות פיצוץ בצינור שגרם להצפת דירה ונזקים ברורים וגדולים לטיח וצבע., גם במקרה זה, שווי ירידת הערך גבוה ושווה לעשרות רבות של
אלפי שקלים.בסרטון זה נראה עובש בתקרה, אשר נגרם עקב מחסור באוורור תקין בחדר האמבטיהבסרטון הבא ניתן לראות רטיבות מעל פנלים, הרטיבות הזו נגרמת עקב חדירת רטיבות מהמרפסת, בשל ליקוי איטום אשר התבצע במרפסת. רואים את כל התקלפות הטיח והצבע מעל הפנלים.גם בסרטון זה, סרטון ההמשך לקודם, ניתן לראות את הצד החיצוני של המרפסת והתקלפות הגלזורה, כלומר, הציפוי החיצוני של המבנה, עקב חדירת הרטיבות. רואים את ההתנפחות וההתקלפות. כמו כן, ניתן לראות אזור נוסף בו נראית התקלפות הגלזורהבסרטון זה הוזמנו לביצוע בדק בית בבית אשר נגרמו בו סדקים רבים ושקיעה של המבנה עקב המצאות עץ פיקוס ליד המבנה. כאשר נכנס לתוך הבית, נראה את כל הסדקים בבית. לרבות סדיקה קונסטרוקטיבית, התנתקות הקיר מהרצפה, עקב שקיעה של הרצפה, ריצוף שנשבר ועוד.חסר איטום בין הגג לבין חיפוי האבן, ובנוסף את חוסר האיטום סביב השקע החשמלי.אי ביצוע של רשת המחזיקה את האבן, ומכאן ליקוי בניה חמור היות ויש חשש שאריחי האבן ימשיכו להתנתק וליפול.בסרטון זה נראים אריחי חיפוי קרמיקה עם פגיעות רבות לאורך מישקי הריצוף.ביציאה למרפסת חסר פס מתכת בין ריצוף הדירה לריצוף המרפסת. דבר זה יכול בעתיד לגרום לחדירת מים לדירה ושבירות לאורך מישקי הריצוף.חוסר של אף מים בתחתית אבני הקופי, במרפסת הגג.

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • שמרית ודני ביטון, מודיעין
    כשקנינו דירת גן חדשה לא היה לנו ספק שנבחר בכם שוב. בדקתם לנו את הדירה הראשונה לפני כ-10 שנים וסייעתם לנו במאבק מול קבלן עקשן וסרבן שסירב לטפל בליקויי בניה חמורים. הפעם, אומנם, לא היו ממצאים חריגים, אבל לפחות אנחנו יכולים לישון כעת בשקט.