בדיקת אקוסטיקה

תמונת אילוסטרציה של הורדת נתוני אקוסטיקה מהמכשיר למחשבחברה צ'ק האוס מבצעת בדיקות אקוסטיקה (רעש) למבנים על ידי אנשי מקצוע , בשאלות של מטרדי רעש מכל הסוגים . מדידות הרעש נערכות על פי התקינה הרלוונטית ובסיום הבדיקה מוציאים חוות דעת , תוך מתן המלצות הנדסיות לצורך תיקון במידת האפשר ו/או קביעת ירידת ערך שמאית. הבדיקות נעשות בהתאם לתקן ישראלי 1004 , תקן ישראלי 1034 ותקן ישראלי 985.

מדידות הרעש נערכות עבור דיירים , גופים פרטים ומוסדות . השרות ניתן בכל חלקי הארץ .

מעבר רעש עקב בנייה לקויה של מעטפת חוץ המבנה ובתוך המבנה בין חדרי הבית היינה תופעה נפוצה בארץ . למרות התקינה יש קושי באכיפה ואי מודעות של הדיירים . עקב כך ישנם פעמים רבות דיירים לא מודעים לכך כי יש בביתם מטרדי רעש מעל המותר וכי ביצוע של בידוד אקוסטי יכול לעלות את איכות החים שלהם . בדיקת הרעש מבוצעת באמצעות מכשור מיוחד שבעזרתו נמדדת רמת הרעש יחידות המדידה הינן בדציבלים (dBA) .

עלות התיקון עלולה לנוע בין כמה אלפי שקלים בודדים לכמה עשרות אלפי שקלים , ישנם מיקרים בהם התיקון דורש הרכבה של פלטות בידודיות באלמנטי הבית באופן שגורם להפחתה בשטח / גובה החדרים , לכן בנוסף לעליות הכספיות הנדרשות לשם תיקון נגרמת ירידת ערך שמאית לבית ויש צורך בהכנת דו"ח על ידי שמאי מקרקעין.

ישנם שני סוגי בדיקות עבור קול נישא באוויר כדוגמת : רעש ממכונית חצר או שכן , ורעש .
סוג שני הוא בדיקה אקוסטית של קול הולם כדוגמת : מעבר רעש בין הרצפה / קירות של הדירה לתקרה .בכל שאלה מקצועית יש להיוועץ עם מהנדסי בדק בית בחברתנו.

רשימת חלק מהמדידות שאנו עורכים :

1 . בידוד אקוסטי של קירות / תקרה במבנים , כולל מחיצות מסוגים שונים .
2 . בדיקת בידוד אקוסטי של חלונות .
3 . בדיקה אקוסטית של רעשים מצנרת ומערכות אינסטלציה אשר עוברת לאורך קירות המבנה .
4 . בדיקת אקוסטית של רעשי מזגן ורעשי מתקנים כגון גנרטורים ומפוחים.
5 . בדיקה אקוסטית של מפגעים כגון : כביש , חצר , גן משחקים , שכנים .
6 . בדיקת חדירת רעש ממעליות .

קוראים שקראו את זה התעניינו גם ב:

למידע נוסף צור קשר:
שם מלא
טלפון
e-mail
נושא
שיחת חינם
1-800-103-333
לקוחות ממליצים:
  • איתן ודינה, ראשלצ
    כבר מהרגע שהתקשרת ונתת את ההסבר הממצה לוידאו ששלחתי הבנתי שמדובר במקצוען. הגעת בזמן שתאמנו, בצעת את עבודתך ושלחת את הדוח כמה ימים לאחר מכן. ברגע שהקבלן ראה את הדוח הוא החוויר. בוא נאמר שזה ענה על כל דרישותינו ואף מעבר לכך- התיק מעולם לא הגיע לבית המשפט... ארז, יצאת גדול.